Özellikle hastaneler ve iş yerlerinde çok fazla kullanılan jeneratörler, enerjinin devamlılığının sağlanması ve sisteminizin eksiksiz şekilde çalışması için en ideal makinelerdir. Böylesi önemli bir cihazı alırken elbette çok ciddi araştırmalar yapmak gerekir. Güvene dayalı hizmet anlaşıyla hizmet eden firmamız, piyasada var olan ikinci el jeneratör eksiğini gidermek vizyonu ile geçmişten bu yana varlığını başarıyla sürdürmektedir. En başından beri sürdürdüğümüz bu yolculukta ülkemizi çok iyi bir şekilde temsil etmekteyiz.

Kalite ve fiyat ikilisini doğru şekilde müşterilerimize sunmak gayesiyle profosyonel ekibimizle kesintisiz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bizlere cihazlarını satan herkesten, 2. el jeneratör cihazlarını almadan önce gerekli bütün testleri yapıyoruz. Bütün sistemin testinden sonra da arıza var ise çok temiz bir şekilde tamirini yapıyoruz. Testler sırasında da parçaların bakımını gerçekleştiriyoruz. Makinenin çalışmasını sekteye uğratabilecek parçaların da değişimini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle neredeyse sıfıra yakın bir kaliteyi yakalıyoruz. Akabinde eksiksiz bir hale getirdiğimiz cihazları kesinlikle ve kesinlikle müşterilerimizi üzmeyecek bir halde fiyatlandırıyoruz.

Satışları yaptıktan sonra da var olan irtibatı asla kesmiyoruz. Herhangi bir arıza durumunda müşterilerimiz bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşım sağlayarak;var olan şikayetlerini ekibimize bildirdikten sonra problemlerini ivedi bir şekilde çözüme kavuşturabilirler. Unutulmamalıdır ki bir ürünü almadan önce kalitesi kadar o ürünü satan firmanın da satış sonrası sağladığı hizmetin de oldukça önemli olduğunu bilmeli ve bu bilgi ışığında ürünü almalıdır. Böylesi hem yükte hem de pahada ağır ürünlerde servis hemen hemen herkesin en önemli problemi olmuştur. Bizlerde tüm bu bilgiler birlikte satışlarını yaptığımız ürünlerde  sistemli bir servis desteği ile de mükemmel bir hizmet veriyoruz. Öte yandan kısıtlı bir ürün kataloğu ile değil,oldukça geniş bir yelpazesiyle sizlere çok fazla seçenek sunuyoruz. İhtiyacınız olandan fazlası ya da daha azını almamanız konusunda sürekli uyarılarda bulunarak sizleri en doğru ürüne  yönlendiriyoruz. Böylelikle fiyat performans bağlamında en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Birçok marka ve modelde satışını yaptığımız ikinci el jeneratörlerimiz ile sizlere hizmet vermekten her zaman kıvanç duyuyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız : 0212 550 50 13